SmartEdu

Apmācību aģentūra

Mēs esam apmācību aģentūra, kas sadarbojoties ar ekspertiem nodrošina dažāda veida apmācības gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Mūsu sadarbības partneri ir izaugsmes treneri, psihologi un citi pieredzējuši augsta līmeņa profesionāļi savā jomā.

Mūsu darbības virzieni

Uzņēmumiem un privātpersonām

  • Online apmācību platforma

    Online video kursi pieejami gan individuāli, gan arī uzņēmumiem. Mācies jebkurā laikā, sev ērtā vietā.

  • Iekšējās uzņēmumu apmācības

    Individuālu apmācību programmu izstrādāšana uzņēmuma vajadzībām gan klātienes apmācībām, gan online kursiem.

Online kursi uzņēmumiem


Mums ir liels prieks, ka šobrīd, šajā piesardzības laikā, mūsu online kursus labprāt izmanto arī uzņēmumi, lai turpinātu veicināt savu darbinieku izaugsmi vai arī kā vērtīgu dāvanu darbiniekiem pateicībā par viņu darbu. Ja arī Tu vēlies iegādāties kursus saviem darbiniekiem, tad sazinies ar mums un vienosimies par sadarbību. Investē savos darbiniekos un veicini sava uzņēmuma izaugsmi ar SmartEdu.Dāvanu kartes

Lieliska iespēja uzdāvināt zināšanas!

Elektroniskas dāvanu kartes, ko varēsiet izdrukāt vai pārsūtīt dāvanas saņēmējam. Tev ir iespēja uzdāvināt gan konkrētu apmācību, gan noteiktas summas dāvanu karti ar iespēju izvēlēties apmācību tēmu pašam dāvanas saņēmējam.
Dāvanu karte

Online apmācības

Iespējas sadarbībai

Ja Tu esi kādas tēmas eksperts un vēlies pasniegt savas zināšanas plašākai auditorijai online kursu veidā, tad sazinies ar mums un kopā vienosimies par apmācību saturu un turpmāko sadarbību. Mēs nodrošinām gan filmēšanas procesu, gan apmācību ievietošanu platformā, gan to virzīšanu tirgū.