Pasakas gudrība


Redz, ar tavām dusmām ir tāpat – ja tu no tām netiec vaļā pēc iespējas ātrāk, tās krājas tevī un atņem visu tavu spēku. Tās apēd prieku, kas mīt tevī, tās iznīcina smaidu tavā sejā un ātri vien pārvērš tavu laipnību nepieklājīgās atbildēs un rīcībā. Katra tava dusma pati par sevi ir pavisam maza un niecīga, bet, saliekot tās kopā, krājot vienu pie otras un neatbrīvojoties no tām, tās sāk nodarīt tev pāri.26. Rūpes un raizes

Audio pasakas ilgums ~10 min. Lasa Jolanta Jērāne

Braucam peldēt! Kārlis meklē visu nepieciešamo, kas par sodību neatrodas savās vietās. Arī māsa, mamma un tētis kavējas. Braucot mašīnā, tētis kā par spīti uzlicis mūziku, kas Kārlim nepatīk. Jā, Kārli pārņem dusmas! Un nē, Kārlis nemaz negrib tikt no tām vaļā. Tomēr tētim ir padomā kāds eksperiments.
26.	Rūpes un raizes

Kas iekļauts šajā versijā

Šie materiāli ir pieejami neierobežotu laiku un var klausīties neierobežotas reizes. Lejuplādē sev ērtā ierīcē un klausies jebkurā vietā, jebkurā laikā.

  • Pasakas audio versija .wav formātā, kas ir klausāma gan tiešsaistē, gan arī lejuplādējama

  • Pasakas video versija, kurā ir redzams lasāmais teksts no grāmatas un zīmējums. Video versija nav lejuplādējama, tāpēc tās skatīšanai nepieciešams interneta pieslēgums.

  • Lejuplādējama darba lapa .pdf formātā, kurā pieejami jautājumi un uzdevumi, kurus pielietot, lai sasaistītu pasaku, ar savu dzīvi un nostiprinātu gūto pasakas mācību.

52 Patiesības

Par tevi. Par mani. Par dzīvi.


Laiki mainās, paaudzes mainās, laiks mainīties arī pasakām! Pietiks ticēt, ka visas pamātes ir ļaunas, slavēt nabadzību kā tikumu, gaidīt princi baltā zirgā, kas atrisinās visas problēmas, un laimi piešķirt tikai muļķītim. Laiks mācīt bērnus un arī pašiem noticēt mūsdienu vērtībām, iespējām un saviem spēkiem.