Kāpēc šīs audio pasakas ir vērtīgas?

  • Izvēloties šīs pasakas, Tu nebūsi kļūdījies, ja vēlies bērniem nodot tādas mūsdienu vērtības kā prasmi saskatīt iespējas, ticību saviem spēkiem, uzdrošināšanos rīkoties, drosmi kļūdīties, empātiju un līdzcietību.

  • Šeit atradīsi vismaz 52 iespējas padomāt un parunāt par svarīgo. Turklāt svarīgo tieši mūsdienās, kad vairs nav aktuāli gaidīt princi baltā zirgā, kurš atrisinās visas problēmas, kad muļķītim vairs netiek dota puse karaļvalsts un pieticība vairs nav labākais tikums.

  • Tāpat kā laika gaitā ir mainījušās vērtības, ir jāmainās arī veidam, kā mēs šīs vērtības mācām mūsu bērniem.


Katras pasakas aprakstu, tajā iekļauto kompetenci un sniegto gudrību Tu vari izlasīt šajā lejuplādējamā materiālā 52INFO_KOMPETENCES_APRAKSTI.pdf  vai arī apskatot katru pasaku atsevišķi ŠEIT.Ko par 52 Patiesībām stāsta pašas pasaku autores

Jolanta Jērāne, Kristīne Vilcāne


Kas iekļauts katrā pasakā

Katras pasakas ilgums ir no ~7-15 minūtēm. Visas 52 audio pasakas aizņem 9 stundas un 30 minūtes. Šie materiāli ir pieejami neierobežotu laiku un var klausīties neierobežotas reizes.

  • Pasakas audio versija .wav formātā, kas ir klausāma gan tiešsaistē, gan arī lejuplādējama

  • Pasakas video versija, kurā ir redzams lasāmais teksts no grāmatas un zīmējums. Video versija nav lejuplādējama, tāpēc tās skatīšanai nepieciešams interneta pieslēgums.

  • Lejuplādējama darba lapa .pdf formātā, kurā pieejami jautājumi un uzdevumi, kurus pielietot, lai sasaistītu pasaku, ar savu dzīvi un nostiprinātu gūto pasakas mācību.