Pasakas gudrība


Kā sauksi, tā atsauksies. Sāc ar savu attieksmi, uzvedību, vārdiem un to pašu sagaidīsi arī no apkārtējiem.34. Atbalss

Audio pasakas ilgums ~10 min. Lasa Kristīne Vilcāne

Kārļa klases biedrs Jānis nedēļas nogales pavada kopā ar ģimeni, apceļojot gleznainākos Latvijas apvidus. Šajās brīvdienās ar plostiem viņš iepazīst draisko Gauju. “Tu esi muļķis”, Jānis sauc klintij un kāds no klints augšas viņam atbild ar to pašu. “Es tevi mīlu”, uzdrīkstas māsa Karīna un klints smailē izradās ir kāds, kas mīl Karīnu. Atbalss ir mums visapkārt, ne tikai Gaujas klinšainajos krastos…
Atbalss

Kas iekļauts šajā versijā

Šie materiāli ir pieejami neierobežotu laiku un var klausīties neierobežotas reizes. Lejuplādē sev ērtā ierīcē un klausies jebkurā vietā, jebkurā laikā.

  • Pasakas audio versija .wav formātā, kas ir klausāma gan tiešsaistē, gan arī lejuplādējama

  • Pasakas video versija, kurā ir redzams lasāmais teksts no grāmatas un zīmējums. Video versija nav lejuplādējama, tāpēc tās skatīšanai nepieciešams interneta pieslēgums.

  • Lejuplādējama darba lapa .pdf formātā, kurā pieejami jautājumi un uzdevumi, kurus pielietot, lai sasaistītu pasaku, ar savu dzīvi un nostiprinātu gūto pasakas mācību.

52 Patiesības

Par tevi. Par mani. Par dzīvi.


Laiki mainās, paaudzes mainās, laiks mainīties arī pasakām! Pietiks ticēt, ka visas pamātes ir ļaunas, slavēt nabadzību kā tikumu, gaidīt princi baltā zirgā, kas atrisinās visas problēmas, un laimi piešķirt tikai muļķītim. Laiks mācīt bērnus un arī pašiem noticēt mūsdienu vērtībām, iespējām un saviem spēkiem.